1. den cvičení

27. června 2014 v 14:49 | Arielle |  Body Challenge
První dny jsou vždycky nejhorší. Ale zároveň nejlehčí, protože máte takovej ten čerstvej optimismus a chuť něco dělat. Takže, tohle je zadání prvního dne:
- 50 sklapovaček
- 2x 60 sekund planky druhýho stupně

Planky druhýho stupně vypadaj nějak takhle:

Teda, tak by spíš měly vypadat. V mým případě to vypadá spíš takhle:


Začala jsem takovým lehkým protažením, potom jsem si dala 25 sklapovaček (který mi nikdy v životě nešly, nedokážu je udělat úplný, pokud nemam o něco zapřený nohy, takže jsem je nedělala plnohodnotně :D). Potom jsem teda šla na planky. Plank v angličtině znamená prkno. No, jsem prkno. Ale v tom horším slova smyslu. Maj bejt 60ti vteřinový, jo? Zkoušeli jste to někdy? Na poprvý jsem vydržela 10 sekund. Potom 15, pak 20. Ale je to dost namáhavý, aspoň pro začátečníka, jako třeba já. Ale těch 60 vteřin jsem dohromady dala. Potom jsem si na uvolnění dala 20 dřepů, na ty jsem zvyklá, dělala jsem je pravidelně už dřív. No, a všechno znova. 25 sklapovaček, 60 sekund planky (tentokrát na třikrát a ne načtyřikrát :D) a 20 dřepů. Hrozně se mi líbí, jak po tý půl hodině cvičení hned vidíte výsledek - ať už je to jenom domněnka, nebo to je zapříčinění delším namáháním svalů. Nejvíc mě zatim bolí levá ruka. Kupodivu se malinko objevil už dávno ztracenej sval, ale bolí to jak prase. Dávam sem fotku mý postavy, tak, jak vypadá teď. Já vim, někdo si třeba řekne, proč vůbec cvičim. Protože jsem prostě hodně hubená a vim, že cvičení neni jen pro prostorově náročnější lidi, ale i pro hubený, který chtěj mít aspoň nějaký svaly.Takže, zejtra už určitě budu mít mega svaly a úžasnou postavu. Ok, tak to bohužel nefunguje :D Ale zatim mam pocit, že bych to mohla dát, i když to každej den bude o něco těžší. Tak mi držte palce. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 little-calla little-calla | Web | 12. srpna 2014 v 16:46 | Reagovat

1. den vypadá zajímavě a kde máš zbytek...? :D Vypadá to docela zajímavě, uvažuji o tom, že bych něco podobného zkusila, jen si takovou challenge musím najít v češtině :) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama