5 způsobů, jak získat moje srdce

25. června 2014 v 16:49 | Arielle |  Myšlenky


1.) Smiř se s tim, že i kdybys splňoval 1000 bodů a nijak mě nezaujmeš, je ti těch 1000 dalších bodů k ničemu.
Obvykle moc nedávam šanci tomu, že když mě onen člověk nezaujme, tak se mi třeba v průběhu vztahu začne líbit. Tak to prostě nefunguje, a těm, kterým to funguje, upřímně závidim.
Myslim, že se mi ještě nestalo, aby se mi někdo začal líbit díky tomu, že já bych se líbila jemu. Buďto to bylo tak, že někdo zaujal mě, nebo to zalíbení bylo vzájemný.
Umění je ovšem to, když se někomu líbíte a sám ten člověk způsobí, že jste do něj pak magoři taky. Myslim, že se mi to stalo už párkrát, samozřejmě aniž bych předtim věděla, že o mě má ten člověk zájem. Ani nevim, jestli je celý tohle aspoň trochu pochopitelný. Ale prostě častokrát je uplně jedno, jak moc je ten člověk hodnej, jaký má vlastnosti, a tak. Pokud v sobě prostě nemá to "něco", nebo se vám nelíbí, nepřemluvíte se k tomu, aby to bylo naopak.


2.) Nenápadný pozvání bejt může, dolejzání ne.
Je lepší to zaonačit jako pozvání od kámoše někam na pivo, než jako "půůůjdeš se mnou na randééé?". To se pak leknu a uteču hned. :D Ale znáte to. Víte, že se někomu líbíte a nechcete ho už jen proto, že to víte. O to horší je, když za váma ten člověk leze a furt se s váma snaží nějak komunikovat. To mě hrozně vytáčí. Pak už nemá šanci vůbec žádnou. Jak jsem napsala vejš, radši bejt ze začátku nenápadnej jenom jako kámoš. Nebo prostě BEJT kámoš. Častokrát se to pak posune úplně jinam, že jo. Známe.


3.) Hodnej, poslušnej, přizpůsobivej, bez vlastního názoru? NE.
Ať si říká kdo chce co chce, já hodný kluky ráda nemam. Přijdou mi prostě takový přiblblý. Samozřejmě tim vůbec nemyslim každýho hodnýho kluka. Spíš nesnášim tu typickou oddanost. Když pro tebe udělá všechno, co ti na očích vidí. Když si všechno přizpůsobuje podle tebe. Když ti každej den (nedejbože několikrát) říká, že tě miluje. Já nevim, vám to nepřijde hrozný? Někdo tohle potřebuje, takovejhle vztah. Já v něm nedokážu vydržet. Vysloveně mě to dusí. Ano, zrovna u mě je pravda to, že mam radši ty "zlý kluky". Bad boys, ha. Potřebuju ve vztahu určitý napětí a nejistotu. Sice mě ta nejistota strašně, ale hrozně štve, ale je to jedinej způsob, jak si mě udržet. Jasně, že když je pak tý nejistoty až moc, taky mě to přestává bavit. Ale prostě nesmí tady bejt to vědomí, že si s tim klukem můžu dělat "co chci", a stejně mě bude nekonečně milovat. Fuj.


4.) Nezájem, rozchod.
Bohužel, neexistuje nic jinýho, co by mě přimělo po tom člověku toužit víc, než tohle. Jak se říká, chceme to, co nemůžeme mít. Pokud s někym jsem a on nějakou dobu (po celkem pěkným vztahu) dělá, že ho nezajímam, nebo se se mnou při nejhorším rozejde, je to pro mě jako spouštěč pro nekonečný topení se v tom, jak hrozně toho dotyčnýho chci. Neni to něco, co bych někomu doporučovala udělat, protože pak mam takový stavy, že málokdy můžou bejt horší. Ale je to spolehlivý. Radši už ten naoko nezájem, než rozchod. Nepotřebuju další depky, dík.


5.) Postel, postel, postel.
Je to smutný, ale zatim jsem našla jenom jednoho kluka, se kterým bych si doopravdy rozuměla v posteli. A ne, fakt nebudu říkat, že "na velikosti nezáleží", protože záleží. Než jsem poznala toho dotyčnýho, vůbec mě to nebavilo. Považovala jsem to za něco, co prostě musim se vztahem přetrpět. Blbý je i to, když si s tim člověkem perfektně rozumíte, ale sex je na nic. Prostě to nejde dohromady. Bohužel to tak je.


Ok, první den splněnej. Tak zas zejtra. Už abych nad tim začala přemejšlet. :D
Hezkej den přeju. Obecně. Nemyslim tim ten slejvák, co se sem blíží.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 v-o-i-d v-o-i-d | E-mail | Web | 25. června 2014 v 18:35 | Reagovat

V první řadě musím poděkovat za reklamu, chňá, už se stávám populárním. Hned s prvním bodem musím naprosto souhlasit, já tomu "něčemu" říkám chemie, ale tak i něco se dá použít. S druhým bodem taky souhlasím, se třetím úplně maximálně! Bad boys, ja ja, to je moje. Ke čtvrtýmu bodu se radši vyjadřovat nebudu, jelikož a protože přesně tohle ostatním dělám. He. A jestli to neklape v posteli, tak to nemůže klapat ani ve vztahu. Aspoň to si myslím já.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama