O knize

25. června 2014 v 14:57 | Arielle
Překlad obsahu knihy z oficiálních stránek:

Rich Shapero ve své knize Too Far hladce kombinuje svůj okouzlující román s originální hudbou a ohromujícím vizuálním uměním za účelem vytvořit pohlcující zážitek z vyprávění.

Na okraji města Fairbanks poznává šestiletý Robbie fascinující dívku jeho věku, a společně prozkoumávají tajemné lesy kolem svých domovů. Svět, který objevují, je postaven z jejich představ a obydlený tvory, kteří pochází z jejich snů.

Zatímco Robbie a Fristeen vyrůstají neodděleně, Robbieho rodiče se sami sobě vzdalují a matka Fristeen se hroutí. Jejich domovy se stávají nestabilními a kvůli tomu se děti ponořují dál a hlouběji do svého soukromého světa. Les - a bohové, kteří ho obývají - se stává jejich útočištěm až do chvíle, kdy jsou na konci léta nuceni vybrat si mezi drtivými vyhlídkami skutečného světa a smrtícími požadavky toho jejich.

Pojato jako podobenství, Too Far je vzrušující a srdcervoucí příběh o konci nevinnosti, který zachycuje úspěchy a pošetilosti dětské představivosti, která se snaží zůstat neomezená a svobodná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama