Papa's Freezeria

24. června 2014 v 3:25 | Arielle |  Hry
Máme tady další z řady her Papa's. Tentokrát nebudeme nic vařit. Tahle hra se zaměřila na výrobu osvěžujících koktejlů, což je určitě dost zajímavý zpestření. U tohohle dílu jsem nikdy nevydržela dlouho, protože mi to prostě přišlo dost složitý - tak moc jsem se zaměřovala na výrobu, že jsem zapomínala na lidi. Ale co - zkusíme to znova.

Jako vždycky začínáme výběrem postavy a intrem. Penny dostala leták s nabídkou práce v Papa's Freezeria na ostrově s populací 12 lidí. Jelikož nabízeli fajn plat, nedšeně práci vzala. Jakmile ale začala, uviděla loď přijíždějící na ostrov. Z lodě samozřejmě vystoupilo X lidí.

A takhle vypadá Papa's Freezeria:


V Papa's Freezeria se objevujou dokonce už 4 stanice - order station, build station, mix station a top station. V build station vyberete zmrzlinu (shake, nebo co to je), posyp a polevu. V mix station mixujete, jak jinak, a v top station zdobíte. Šlehačka, polevy, posypy, a tak dále.
Nevyplácí se mačkat na zelený tlačítko moc brzo - ukazatel míry se pořád zpomaluje, takže je lepší počkat, až se zpomalí, jinak riskujete, že budete s množstvím shakeu uplně mimo. Stejně jako zdobení a poleva.

Mix station - tady neni moc co pokazit, pokud teda budete dávat aspoň trochu pozor. Později si objeví i zákazníci, který budou chtít shake namixovanej víc, nebo míň.

A tady už se zdobí - top station. Jediný, na co je třeba myslet, tak abyste se vždycky trefili do toho kelímku a nesypali to někde mimo. Top station je v tomhle díle celkem jednoduchá.

Druhej den jsem sice dostala 98% service quality, ale.
Proč si to neudělat zajímavější, ne?Asi jí to moc nechutnalo...


Někdy trochu ujede ruka. No jo.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama