Jak se mam.

2. července 2014 v 1:09 | Arielle |  Myšlenky
Divná situace.
Už se vám někdy stalo, aby vám někdo napsal, že vás miluje, a potom se vůbec neozval? Lépe řečeno, ignoroval vás? Tak v nějaký takový jsem teď situaci. Řekněme, že jsme měli trochu hádavou chvíli, ale bylo to poprvý, co šlo do tuhýho. Nakonec to vypadalo, že se to vyřeší. a bude to ok. Klidně sem napíšu, že jsem tomu dotyčnýmu poslala adresu na tenhle blog, kvůli článku "Insomnia". Jenomže... nevim. Buďto mu nepřišla sms, ve který jsem to psala, nebo mu přišla a zapomněl na to, nebo na to nezapomněl, ale nepřečetl si to. Ale k čemu to tady budu rozebírat, že jo. Každopádně... naprostej ignor.
Nevim, čim jsem si to zasloužila, ale dost to bolí.
Když vám to ten člověk nejen neřekne do očí, ale ještě se začne chovat, jako byste neexistovali.


Začala jsem pracovat v hotelu. Teda, no, pracovat. Zatim se zaučuju na recepci a tak. Včera jsem tam vlastně byla první den (teda, druhej, ale včerejšek mi byl už placenej). Jsou tam fajn lidi, ta recepce je teda dost záhul a až tam za pár tejdnů začnu trávit 12 hodin denně, asi to nebude žádná pohádka. Pracovní doba od 8 do 8, noční naštěstí ne. Když vám lidi na check-in přijedou dřív, můžete i dřív odejít. Ale teda, představovala jsem si práci na recepci jednodušší - rozhodně ne až tolik zodpovědnosti, tolik věcí, na který musíte dávat pozor, organizovat je, nic nevynechat, a tak dále. No, určitě to bude ještě zajímavý. Pokoje jsou krásný - a hrozně se mi líbí, jak neustále všude voní čerstvě vypraný prádlo. Všude, protože se to pronáší i okolo recepce. Joo, a nejlepší věc je asi ta, že na obědy chodíme do restaurace (její majitel je i majitel toho hotelu), kde máme jídlo jen za 30 kč, a to je doopravdy JÍDLO. Ty jo. Včera (vlastně už předevčírem) jsem měla mexickou tortillu, jedla jsem to asi přes půl hodiny a pak jsem se sotva hla, no výborný. A obědy se pak odečítaj až z výplaty, takže to ani nemusim platit na místě, což se mi zrovna hodilo, protože jsem u sebe neměla ani korunu.


S pár lidma jsme znova rozjeli projekt, na kterým se práce asi tak na 4 měsíce zastavila. Je to úprava hry Ultimy Online na téma Harryho Pottera. Napadla mě jedna věc, a to žačít ve 3D, ale to je prostě strašně složitý a už tak máme dost věcí hotových právě na tý vejš uvedený hře. Kdyby měl někdo zájem, adresa je http://kruval.cz . Se spuštěním hry se počítá v nejbližších měsících - pravděpodobně po velkých prázdninách.


Jsem hrozná. Proč? Protože jsem nesplnila svojí blogovou challenge. Vynechala jsem už dva dny. Možná bych se to mohla pokusit dohnat, ale dneska určitě ne. Teda, myslim tim, že teď určitě ne, ono už je vlastně po půlnoci. Jaký jsou témata, který bych měla dohnat? Tvý názory na dnešní hudbu a 5 věcí, který tě iritujou. A další den má téma "Co jsi dnes jedla". No, pokud bych měla napsat článek na téma co jsem dneska jedla, musela bych postnout prázdnej článek. Nemam už totiž peníze. Peníze mi měly přijít dneska, ale jaksi nepřišly, takže jediný, co jsem jedla, byla rejže. Fuj.


Píšu tu o naprostejch kravinách, když bych už přitom dávno měla spát. Jo, ale ještě jedna věc, nebo možná víc, podle toho, co mě napadne. Beach body challenge jsem nevzdala. Pravidelně cvičim to, co mam v zadání a ještě k tomu většinou něco přidam. Akorát teda včera jsem měla dělat 200 sedů lehů, což bylo na mě moc - možná bych to zvládla, ale hrozně mě bolelo břicho z předchozích dnů, takže jsem to pak už fakt nedávala a udělala jsem jich nakonec 120. Ale pokračuju, řekla bych, docela úspěšně. Fotku sem dávat nebudu, protože to podle mě nemá cenu, každej den. Po jednom dni nikdo neuvidí rozdíl. Teda, já ten rozdíl už vidim, po nějakých 5ti dnech, ale uvidíme po tom měsíci. Už je to docela znát nejen na břiše, ale i na stehnech a rukou.


Dobře, pujdu spát. Poslední věc, která mi přijde na mysl... ?
Nevim. Ha. Hele, ty jo, já mam takových možností. Mam na výběr z tolika kluků, můžu mít téměř kohokoliv. Uplně mě to štve, když vidim ty možnosti. Ale nechci ani jednoho z nich. Chci pořád toho jednoho, co mě momentálně z nepochopitelných důvodů ignoruje.
Ale víte co? Jsem na bolest zvyklá. První kluk, do kterýho jsem byla zamilovaná, udělal to samý. Najednou mě začal ignorovat a já do dneška nevim proč. Asi to je nějakej můj debilní osud, nebo co. Akorát nevim, proč mi tohle museli udělat dva jediný kluci, který jsem kdy milovala. Tomu druhýmu jsem to chtěla říct do očí. Ještě nikdy jsem nikomu neřekla, do očí, že ho miluju. A teď už asi ani nebudu mít tu šanci.

Dobrou, jo, a kdybyste nevěděli, jakou písničku si pustit na usínání, tak tahle je nádherná:

She said "I, I would die for you."
"I, I would die for you."
And it all came true
It all came true.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama