Marilyn Manson - Coma White + Disassociative

14. října 2014 v 14:04 |  Covery písniček

Tak jsem po dlouhý době přišla zas s nějakým coverem. Ono je to k naštvání. Nemáte kvalitní mikrofon, sluchátka, ani místo, kde byste mohli zpívat. Stejně to platí i pro tyhle covery. Člověk do toho nemůže dát všechno.
Moc písniček od Mansona nejde přezpívávat, co se mě týče. Mansona zbožnuju a nejradši bych udělala covery na všechny jeho písničky :D Ale ještě na to mít hlas a místo, kde by nebyl slyšet řev, haha.

Coma White

Interpretace týhle písničky je vcelku jednoduchá. Je o bolesti. O holce, která věří, že když bude brát drogy (nebo snad antidepresiva), vezme to její bolest pryč. Snaží se ochránit sama sebe před životem tim, že bere drogy.
Taky říká, že drogy vám nepomůžou udělat život lepším; změní vás v někoho jinýho, ale nikdy neutečete problémům, který máte ve skutečným životě. Ale výnam, kterej to má pro Mansona, je trochu jinej. V jednom interview řekl, že Coma White je o někom, na kom mu hodně záleželo, ale nemohl nic dělat s jeho problámama.
"You were from the perfect word, a world that threw me away today.."
Vytvořila si dokonalej falešnej svět, ve kterým si žila, a nikoho do něj nepustila.
Disassociative

Tahle písnička mluví o stavu světa, do kterýho jsme přišli, o tom, jak jsme materialistický, než abysme spíš věřili sami v sebe (Your world was killing me, disassociative). Ale jestli tu něco převažuje, je to samota.
"I can never get out of here
I don't wanna just float in fear
Dead astronaut in space"
Je zajímavý, jakýma způsobama jdou věci a pocity vyjádřit. Chováme se bezohledně, nevážíme si toho, co máme (Sometimes we walk like we were shot through our heads, my love. We write a song in space like we are already dead and gone). Tyhle dvě písničky pro mě celkově dost znamenaj.Děkuju za případný shlídnutí. Věřim, že jednou se mi podaří vydělat na pořádný příslušenství a najít místo, kde bych se tomu mohla věnovat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bad Girl Bad Girl | Web | 3. srpna 2015 v 8:52 | Reagovat

Wow wow wow! Taky Mansona úplně nejvíc zbožňuju... takže si ráda poslechnu covery.

Sice to není úplně dokonalý, ale podařený určitě. Jde vidět, že tě to baví a jde to na tom znát. Když si poslechnu tvůj nynější cover, tak jdou znát rozdíly a velký zlepšení. Tleskám a obdivuju takový lidi. Hodně štěstí! :)
Moc pěkný :)

2 Bad Girl Bad Girl | Web | 3. srpna 2015 v 8:53 | Reagovat

A ještě dodám, Disassociative pro mě taky hodně znamená, jedna z nejoblíbenějších z Mechanical Animals :) <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama