Červenec 2016

Konec blogu

13. července 2016 v 12:59 | Arielle |  Myšlenky
Ahoj ahoj, zdravím všechny, kdo ještě alespoň jednou za čas zavítaj na můj blog. Chtěla jsem jen informovat o aktivitě blogu, jak to bude nebo nebude dál.
Tenhle blog jsem začínala psát před dvěma lety. Bylo to naprosto anonymní a adresu vědělo jen pár lidí, kterým jsem důvěřovala. Jinak v podstatě nikdo nevěděl, čí je to blog, takže jsem si na něj psala úplně všechno, aniž bych se bála, že si to přečte někdo, u koho bych to zrovna moc nechtěla. O necelej rok později jsem ale začala blog psát víc "propagačním" stylem, nebo jak to nazvat - psala jsem články na téma týdne a zkrátka celkově takovej obsah, kterej lidi zajímá trochu víc. Mý myšlenkový pochody a výlevy už nebyly tak častý, a já se v tu dobu zúčastnila i miss blogu. To mojí adresu už věděl skoro každej - to ale byla zkrátka moje chyba, s tím jsem samozřejmě měla počítat.
Každopádně jsem na blog psala dál a opět jsem zahrnula i dost osobní věci.
Jenomže pak se mi to jednou vymstilo, když jeden člověk, kterej mě nesnáší, proti mně použil něco, co bylo napsáno v jednom článku - lépe řečeno, ještě to překroutil. Sice na tom už nezáleží, ale byl to moment, kdy se mi to všechno úplně "zhnusilo", najednou jsem sem vůbec nechtěla psát, a začala jsem litovat, že jsem vůbec dovolila, aby se můj blog rozšířil mezi lidi.
Začala jsem přemejšlet, jestli nezaložit novej a psát dál svý kecy tam. Protože problém je, že i kdybych sem chtěla psát, asi mi to nebude moc příjemný a vždycky budu mít pocit a strach, že mě někdo bude vydírat na základě toho, co jsem napsala. Na druhou stranu jsem už tak celkem exhibicionista, ale prostě nechci, aby všichni věděli o tom, co mě trápí nebo nad čím přemejšlím, moje vnitřní souboje, a tak dále, a ještě z toho třeba měli radost. Nebo kdybych sem psala, z čeho mám právě radost, ještě k tomu budu mít pocit, že svojí radostí ubližuju někomu, kdo by to číst neměl. No, jak to říct.
Je mi ale dost líto nechat to tu úplně umřít, protože tenhle blog už má poměrně dobrou návštěvnost a musela bych začínat od nuly. Prostě vůbec nevím, ale myslím, že už sem prostě nedokážu psát, i když bych hrozně chtěla. Nebavilo by mě to, nutila bych se do toho a ještě bych z toho měla špatnej pocit.
Vlastně ani nevím, jestli to tu někdo pravidelně čte, ale hádám, že pár lidí jo.
Budu si určitě zakládat novej blog, a protože bych byla moc ráda, kdyby mi alespoň pár čtenářů z tohohle blogu zůstalo, bylo by super, kdybyste mi tu třeba buďto nechali adresu mailu, na kterou vám můžu poslat adresu novýho blogu, nebo mi napsali na můj fb nebo fb stránku (Manerys) a já vám ráda pošlu odkaz.
Mrzí mě to, ale psaní na blog mi hrozně chybí a vím, že sem už prostě nebudu schopná psát.
Díky za pochopení a moc děkuju všem, kdo četli moje články - rozhodně nekončím, maximálně tak na tomhle blogu :)